Stavba krbu

Objednat si krb nebylo nikdy jednodušší. Stačí nás jen kontaktovat a vše zařídíme za Vás. Ve čtyřech přehledných krocích bude následovat proces stavby Vašeho snu. Nezapomeňte, že každé Vaše přání pro nás znamená výjimečnost, proto se kdykoliv na cokoliv zeptejte, nebo nám sdělte Vaše přání.

Oprava starých krbů a kamen

Máte doma starý krb nebo krbová kamna, které potřebují rekonstruovat? Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o to, aby jste si opět užívali domácí pohody a nabíjeli energii při úžasném pohledu na praskající dřevo a hořící plameny. Máme zkušenosti s opravami všech typů krbových kamen a krbů.

Stavba komínů

Krby a komíny spolu úzce souvisí, proto se výrazně specializujeme i na tuto problematiku. Ať už jde o novostavbu, nebo jen úpravu již stávajícího komínu, tak aby vyhovoval následnému připojení vysněného krbu. Zeptejte se našich odborníků a můžete si užívat klid domova bez jakýkoliv starostí.

 

Lepení dekorativních kamenů

Lepení dekorativních kamenů pro nás znamená obrovskou zábavu. Jedná se o velmi moderní způsob vylepšování designu interiéru Vašeho domu, ať už jde o obestavbu krbové vložky a nebo samotnou stěnu jednoho z Vašich pokojů. Chcete ze svého bytu či domu udělat moderní sídlo, které Vám budou sousedi závidět? Poraďte se s námi. Výsledek vždy stojí za to!