Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /data/web/virtuals/131066/virtual/www/domains/krby97.cz/wp-content/themes/mioweb/library/main/main_classes.php on line 45

Warning: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent in /data/web/virtuals/131066/virtual/www/domains/krby97.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 81
krbove kachle | Svět krbů

   

Stavba a prodej krbů, kamen a komínů  

  

Již dvacet let dodáváme krásu a teplo do Vašeho domova ...

Jak správně vybrat?

  • 1
    Prvotně je třeba si určit cíl vytápění a výkon krbu

Je důležité vědět, jaký výkon by měla kamna – ať na dřevo, či na jiná paliva – mít. To znamená, kolik kubických metrů v domě či bytu budete vytápět. Je tedy třeba si určit, zda má krb sloužit jako hlavní topná jednotka celého domu, nebo spíše jako dekorace interiéru k občasnému zatopení.

 

  • 2
    Kontrola funkce komínu, popřípadě jeho nová výstavba

Po výběru výkonu kamen a jejich účelu je třeba také ověřit, zda komín, který máte v domě, bude odpovídat požadovanému výkonu, popřípadě provézt jeho úpravy. Součástí je také nosnost a nehořlavost podlahy.

  • 3
    Výběr typu krbu a jeho designu

Po splnění prvních dvou kroků přichází na řadu to, co budou nejvíce obdivovat Vaše smysly i Vaši sousedé, jde totiž o celkový design krbu a meze se zde skutečně nekladou. Pokud chcete vidět, jak takový krb dokáže naprosto změnit celý interiér k nepoznání, stačí zadat emailovou adresu a my Vám zašleme fotografie a ceníky krbů, které byly námi vytvořené a navíc Vám zašleme podrobný návod, jak správně postupovat při výběru nového krbu.

Proč zvolit KRBY 97? 


VY JSTE VŽDY NA 1.MÍSTĚ

Objednat si krb nebylo nikdy jednodušší. Stačí nás jen kontaktovat a vše zařídíme za Vás. Ve čtyřech přehledných krocích bude následovat proces stavby Vašeho snu. Nezapomeňte, že každé Vaše přání pro nás znamená výjimečnost, proto se kdykoliv na cokoliv zeptejte, nebo nám sdělte Vaše přání.

KVALITA A ZKUŠENOSTI

Stavbám a prodeji krbů se věnujeme již dvacet let. O naše dlouholeté zkušenosti se můžete vždy opřít ať už se jedná o správný výběr krbu, prověření všeho potřebného před zahájením stavby nebo o stavbu samotnou. Vždy máme přehled o těch nejmodernějších metodách, abychom Vám poskytli to nejlepší na trhu.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Jsme neustále připraveni na Vaše dotazy a moc rádi na všechny odpovíme. Obraťte se na nás s čímkoliv, zcela jistě najdeme řešení Vám šité na míru. Kontaktovat nás můžete tak, jak je to Vám příjemné. Jsme připravení jak na mobilním telefonu tak na emailové adrese. Společně a s radostí vyřešíme každý otazník.

4 jednoduché kroky ke splnění Vašeho snu ...


Sdělte nám Vaše přání a představy

Po telefonu vyřešíme Vaši prvotní představu, zodpovíme veškeré potřebné dotazy a domluvíme si termín osobní schůzky

osobní schůzka u Vás doma

Přijedeme, vyměříme, doladíme veškeré detaily vašich požadavků. Ptejte se na cokoliv, co Vás napadne!

3D návrh a stanovení ceny

Veškeré informace přeneseme do 3D projekce, tak aby jste měli jasnou představu. Zároveň také provedeme kalkulaci ceny.

Zhotovení a slavnostní předání

Po schválení začneme se stavbou. Po dokončení obdržíte dárek, který si vychutnáte v novém kouzelném prostředí.

Je opravdu vidět, že ve firmě KRBY 97 mají svoji práci opravdu rádi. Vše proběhlo naprosto v pořádku bez sebemenších komplikací a předem dohodnutý rozpočet se nezměnil. Můžeme jen vřele doporučit a ještě jednou děkujeme za svědomitý,profesionální a skvělý přístup.

Biesbierovi

Spolupráce s Panem Kazdou je na té nejvyšší úrovni. Je na něj spolehnutí a dodržuje i smluvené termíny, což je v dnešní době spíše raritou. Pan Kazda je profesionál, který dokáže odborně poradit a Velice kvalitně zhotovit. Škoda, že takových řemeslníků není více. Nemůžeme absolutně nic vytknout

David Halík

Jak začít?

Pokud již máte svoji představu, stačí nám ji sdělit ... pokud ještě potřebujete další informace, stačí se nezávazně zeptat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy!


Kontaktujte nás

602 147 724 / info@krby97.cz 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů