Máte otázky ? 

Na vaše dotazy odpovíme vždy s radostí

Nejčastější dotazy ? 

Podle čeho se uvádí cena celého krbu ?

1.V první řadě je třeba určit, jakou úlohu bude krb plnit ohledně vytápění. Krb může vytápět samotnou místnost, nebo může být jako hlavní zdroj tepla v celém domě. 2.Záleží na kvalitě vložky. Cenové rozpětí je samozřejmě široké, je třeba si ale uvědomit, že pokud zvolíte dražší variantu (vyšší kvalitu), výrazně tím prodloužíte životnost krbu. Při levnější variantě je životnost výrazně nižší a Vy tak musíte často přistoupit k opravám, které způsobí, že z finanční stránky se často cena krbu v součtu s opravami přehoupne přes investici do kvalitnější krbové vložky hned na počátku. 3.Třetí základní bod určující cenu je typ obestavby. Můžeme to také nazvat jako to, co je vidět "navenek" . Kolem krbu můžete vystavět například dekorativní kameny, klasickou fasádní obestavbu nebo kachlový krb. Záleží především na Vaší představivosti a sladěním s interiérem místnosti.

Jaká je životnost krbu ?

Životnost závisí na spousty bodech. První je samozřejmě samotná kvalita vložky, dále především to, jak dodržujeme doporučení ohledně topení a zda krb tzv. "nepřetápíme". Obecně se ale odhaduje životnost vložky okolo 20ti let.

Jaká je rozdíl mezi jednoduchým a dvojitým sklem?

Jedná se především o rozdíl v kvalitě a životnosti. Pokud zvolíte krbovou vložku s jednoduchým sklem, bude potřeba ho velmi často čistit, navíc jeho životnost je výrazně nižší. Dvojité sklo je cca. investice 2300,- navíc, ale dvojitá vrstva daleko lépe vstřebává vysoké teploty a výrazně prodlužuje životnost, takže Vám ušetří spousty starostí i další budoucí investice za opravu, nebo výměnu jednoduchého skla.

Firmu Krby 97 můžeme s manželem všem vřele doporučit. Vše začalo schůzkou, kde jsme probírali naši představu a všechna řešení nám byla srozumitelně vysvětlena. Následoval výběr a objednání krbové vložky, vše proběhlo rychle. Samotná realizace krbu proběhla také bez chyby a ve stanoveném termínu, je opravdu vidět, že ve firmě KRBY 97 mají svoji práci opravdu rádi. Vše proběhlo naprosto v pořádku bez sebemenších komplikací a předem dohodnutý rozpočet se nezměnil. Můžeme jen vřele doporučit a ještě jednou děkujeme za svědomitý,profesionální a skvělý přístup.

Beisbierovi

Ptejte se ...

Nevíte zda je pro Vás tento druh topení vhodný a nebo už uvažujete o novém krbu a hlavou Vám lítá desítky otazníků? Nebojte se zeptat na cokoliv, každý Váš dotaz je pro nás velmi důležitý a rádi na něj odpovíme a popřípadě poradíme nejvhodnější řešení ... Pojďme se do nich společně pustit!