Stavba a oprava komínu

  

  " Již 20 let  přinášíme teplo do Vašeho domova."  

Je třeba postavit samotný nový komín, nebo komín k následné stavbě krbu? Opřete se o naše dlouhodobé zkušenosti a preciznost při stavbě komínů.

Proč zvolit KRBY 97? 


VY JSTE VŽDY NA 1.MÍSTĚ

Stavba nového komínu nebyla nikdy jednodušší. Stačí nás jen kontaktovat a vše zařídíme za Vás. Ve třech přehledných krocích bude následovat proces stavby . Nezapomeňte, že každé Vaše přání pro nás znamená výjimečnost, proto se kdykoliv na cokoliv zeptejte, nebo nám sdělte Vaše přání.

KVALITA A ZKUŠENOSTI

Stavbám krbů a komínů se věnujeme již dvacet let. O naše dlouholeté zkušenosti se můžete vždy opřít ať už se jedná o prověření stávajícího komínu před zahájením stavby krbu, nebo postavení komínu nového. Vždy máme přehled o těch nejmodernějších metodách, abychom Vám poskytli to nejlepší na trhu.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Jsme neustále připraveni na Vaše dotazy a moc rádi na všechny odpovíme. Obraťte se na nás s čímkoliv, zcela jistě najdeme řešení Vám šité na míru. Kontaktovat nás můžete tak, jak je to Vám příjemné. Jsme připravení jak na mobilním telefonu tak na emailové adrese. Společně a s radostí vyřešíme každý otazník.

3 jednoduché kroky...


Sdělte nám Vaše představy a přání

Po telefonu vyřešíme Vaši prvotní představu, zodpovíme veškeré potřebné dotazy a domluvíme si termín osobní schůzky.

Vástavba nového komína

Přijedeme, vyměříme a pustíme se do práce. Ještě před začátkem stavby zodpovíme veškeré Vaše dotazy, tak abyste měli o všem přehled.

Dokončení stavby a odorné rady k dalšímu užívání

Dokončíme stavbu a odborně poradíme s následnou údržbou. Pak si můžete v klidu užívat tepla domova.

Jak začít?

Pokud již máte svoji představu, stačí nám ji sdělit ... pokud ještě potřebujete další informace, stačí se nezávazně zeptat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy!


Kontaktujte nás

602 147 724 / info@krby97.cz 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů