Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /data/web/virtuals/131066/virtual/www/domains/krby97.cz/wp-content/themes/mioweb/library/main/main_classes.php on line 45

Warning: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent in /data/web/virtuals/131066/virtual/www/domains/krby97.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 81
nase sluzby Rekonstrukce starých kamen a krbů | Svět krbů

   

Rekonstrukce starých kamen a krbů

  

  " Již 20 let  přinášíme teplo do Vašeho domova."  

Chcete si nechat spravit starý krb, pec či kamna? Moc rádi Vám opět dopřejeme chvíle klidu a pohody u hořícího krbu. Stačí zavolat či napsat, my se Vám ozveme zpět, přijedeme, odvezeme, vše zpravíme dle Vašeho přání a Vy můžete opět topit a užívat si pohodlí Vašeho domova.

Proč zvolit KRBY 97? 


VY JSTE VŽDY NA 1.MÍSTĚ

Objednat si krb nebylo nikdy jednodušší. Stačí nás jen kontaktovat a vše zařídíme za Vás. Ve čtyřech přehledných krocích bude následovat proces stavby Vašeho snu. Nezapomeňte, že každé Vaše přání pro nás znamená výjimečnost, proto se kdykoliv na cokoliv zeptejte, nebo nám sdělte Vaše přání.

KVALITA A ZKUŠENOSTI

Stavbám a prodeji krbů se věnujeme již dvacet let. O naše dlouholeté zkušenosti se můžete vždy opřít ať už se jedná o správný výběr krbu, prověření všeho potřebného před zahájením stavby nebo o stavbu samotnou. Vždy máme přehled o těch nejmodernějších metodách, abychom Vám poskytli to nejlepší na trhu.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Jsme neustále připraveni na Vaše dotazy a moc rádi na všechny odpovíme. Obraťte se na nás s čímkoliv, zcela jistě najdeme řešení Vám šité na míru. Kontaktovat nás můžete tak, jak je to Vám příjemné. Jsme připravení jak na mobilním telefonu tak na emailové adrese. Společně a s radostí vyřešíme každý otazník.

3 jednoduché kroky...


Sdělte nám Vaše představy a přání

Po telefonu vyřešíme Vaši prvotní představu, zodpovíme veškeré potřebné dotazy a domluvíme si termín osobní schůzky.

Osobní převzetí krbových kamen k opravě

Přijedeme, naložíme, opravíme. Při převzetí navíc zodpovíme veškeré Vaše dotazy, tak abyste měli veškerý přehled.

Předání opravených krbů/kamen a opětovné zapojení do provozu

Opravíme, popřípadě přivezeme opravené a zapojíme do provozu. Pak si opět můžete užívat volného času v teple svého domova.

Jak začít?

Pokud již máte svoji představu, stačí nám ji sdělit ... pokud ještě potřebujete další informace, stačí se nezávazně zeptat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy!


Kontaktujte nás

602 147 724 / info@krby97.cz 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů