Proč krby a kamna? Výjimečný pohled a příjemné teplo.

Představte si tu idylickou situaci. Celá rodina se společně sejde v obývacím pokoji, probíráte radosti, které přinesl uplynulý týden a přitom se Vám naskýtá úžasný zklidňující pohled na sálající krb. Kdo má tu zkušenost potvrdí , o jak úžasný pohled ve skutečnosti doopravdy jde.

„Vytvořte si obývající pokoj, který Vám budou závidět všichni sousedé “

Často bývají krby prosklené i z více stran, aby tak umocnily dojem ze skutečného ohně v místnosti. krby jsou vedle praktické krbové vložky vybaveny také designovou obestavbou, která dotváří celkový dojem z krbu. Krby tak mohou působit moderně, rustikálně, retro nebo středověkým dojmem, záleží pouze na vašem vkusu, na tvaru obestavby a samozřejmě na použitých materiálech.

text2984-xxxxF4   

 KRBY NA MÍRU – ZAŘÍDÍME VŠE POTŘEBNÉ 

Výhoda krbů však není jen v estetickém vzhledu. V dnešní době neustále se zdražujících ostatních energií, se stává topení tuhým palivem (dřevem) finančně bezkonkurenčním, a Vy tak můžete výrazně odlehčit peněžence.

Při topení dřevem se navíc při jeho spalování nevytvářejí skleníkové plyny. Je tedy šetrnější k životnímu prostředí. Zároveň zde, díky kvalitní práci lesníků, dřevo na otop vždy bude. V porovnání s ostatními tepelnými zdroji je dřevo jasně nejlevnější variantou. Polena si můžete zakoupit již naštípaná a odpadá vám tím práce.

“ KRBY 97, svět výjimečnosti, který Vás pohltí „